JPG
 
В Україні розпочато процес виділення земельних ділянок усім військовослужбовцям, які беруть участь у АТО. У Держгеокадастр вже надійшло понад 30 тис. заявок на отримання землі. Найбільша кількість заяв надійшла з Волинської області. 
 
Подробиці розповів новопризначений голова відомства Максим Мартинюк.
 
«Процес виділення земель ветеранам сьогодні йде в цілому без затримок, я особисто тримаю його на контролі – всі виникаючі спірні питання ми намагаємося вирішувати без тяганини в оперативному порядку», – зазначив Мартинюк. 
 
На даний момент вже виділено близько 10 тис. га землі. Найбільшу кількість заяв подано у Волинській (3443), Львівській (3171), Київської (3066), Миколаївській (2512), Житомирській (2159), Рівненській (1896) областях. У Запорізькій області на землю претендує 246 осіб, а найменше число заявок надійшло з Одеської (55) і Харківської (56) областей.

Читайте також:  “Подарунок” терористам. Бійці АТО перетворили гранати у писанки (фотофакт)

Згідно слів Мартинюка, перед усіма начальниками обласних управлінь земельних ресурсів поставлено першочергове завдання знайти відповідні земельні масиви і розподілити їх між воїнами АТО. При цьому до солдатів і добровольців пред'являються стандартні вимоги щодо оформлення земельних наділів, прописані в Земельному кодексі. Відзначається, що згодом військовослужбовці мають право розпорядитися землею на свій розсуд, обмежуючих норм в цьому відношенні не передбачено.

Читайте також:  В Міноборони розповіли, скільки військові отримують за участь у боях

Раніше ми повідомляли: Кабінет Міністрів України прийняв рішення про грошову винагороду бійців, які знаходяться в зоні АТО за участь у бойових діях, а також за знищену техніку противника.

Джерело: Корупція.Інфо.