У мережі висміяли відвідування відстороненим головою Державної фіскальної служби України Романом Насіровим 6-го Національного молитовного сніданку, – передає Корупція Інфо

Популярне: УВАГА ВСІМ ЛЬВІВ’ЯНАМ!!! У центрі міста знайдено масове захоронення людей!

 

В Україні молитовні сніданки проходять під патронатом Голови Верховної Ради України. На заході були присутні нардепи з різних фракцій. Зокрема була скандально відома нардеп Надія Савченко, прем’єр Володимир Гройсман, секретар РНБО Олександр Турчинов та багато інших.

У мережі ж особливу увагу приділили присутності на заході Насірова. Зокрема користувачі звернули увагу на те, що відсторонений чиновник, який проситься в США для лікування букета страшних захворювань, на світських заходах виглядає абсолютно здоровим і веселим.

Нагадаємо, глава Державної фіскальної служби Роман Насіров попросив повернути йому закордонний паспорт. Насіров надавав детективам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), які, нібито, доводять крайню необхідність виїзду за кордон на лікування. У розпорядження журналістів також потрапила копія запрошення з Національного інституту діабету США. Лікар, який робив йому операцію, – хірург Олександр Ларин підтвердив, що Насірову потрібна терапія.

При цьому користувачі соціальних мереж жорстко висміяли те, що Насиров попросив повернути йому закордонний паспорт.

Згодом стало відомо, що детективи Національного антикорупційного бюро відмовили відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову в дозволі на виїзд з України