Український омбудсмен Людмила Денисова на своїй сторінці в Facebook оприлюднила отримані з Росії три фотографії політв'язня українського режисера Олега Сенцова, який знаходиться в колонії «Білий ведмідь» в г.Лабитнангі (РФ).

«Тільки що від уповноваженого РФ надійшли фото Олега Сенцова. За інформацією, яку їй передали, Олег активний, ходить дивитися телевізор, читає книги, пише щось час від часу. Все, цитую, дивуються, як він витримує, стан його задовільний », – написала вона.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від державиНа питання Денисової, чи можна оприлюднювати фото, їй відповіли, що питали дозволу зробити фото у Сенцова.

«Олег розуміє, що люди хвилюються про нього», – зазначила омбудсмен.

 
Нагадаємо, нещодавно адвокат українського режисера Олега Сенцова, Дмитро Дінзе, поінформував про стан політв'язня. Він зазначив, що в Сенцова впав гемоглобін і почалися проблеми з серцем.
За словами Дінзе, Сенцов знаходиться в поганому стані. Зокрема, у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також – дуже низький пульс близько 40 ударів в хвилину.