На курорті Катранка в Татарбунарському районі потонула подружня пара. Жінку намагалися врятувати, але вона померла в лікарні, а тіло чоловіка рятувальники виявили пізніше.

Про подію розповів очевидець трагедії Олексій Левченко в соціальній мережі Facebook.

За словами очевидця, в день трагедії було вітряно, а загибле подружжя відпочивали у великій компанії. Чоловік забрав своїх дітей з води і звернув увагу на компанію, яка почала дивно поводитися, а потім ситуація стала розвиватися дуже стрімко:

«Найстарший з них (з вигляду дідусь), почав махати руками, бігаючи по пляжу. Коли я придивився, то побачив ту незнайомку в оточенні двох чоловіків у воді. Як виявилося пізніше, один з них був її чоловік, другий – кум. Вони віддалялися від берега. Ситуація розгорталася дуже швидко. Буквально відразу з поля зору зник один з чоловіків, після – дівчина. Третій на спині плив до берега. Через деякий час тіло дівчини стало видно і здавалося, що вона теж пливе на спині. Але згодом стало ясно, що хвиля несе її тіло. Далі був шок, хтось кричав, хтось плакав, хтось просто не розумів, як це могло статися», – розповів чоловік в своєму повідомленні.

На допомогу дівчині відгукнулася сім’я-медпрацівників і хлопець, який відпочивав зі своєю дружиною:

«Забігаючи наперед скажу, що це люди з великим серцем. Зовсім незнайомий хлопець, фізично дуже міцний, протягом двох годин робив масаж серця і штучне дихання. Упускаючи всі подробиці, скільки і чого було зроблено і що випливало з рота і носа, це дійсно жахливе видовище. Ми зі старшим сином весь цей час брали участь і виконували всі вказівки чоловіка- медпрацівника, як виявилося хірурга. Хочу зауважити, що запаху спиртного у дівчини не було », – зазначає Олексій.

Також очевидець зазначає бездіяльність рятувальних служб, які виявилися непотрібними до таких ситуацій. І відсутній професіоналізм у працівників «швидкої допомоги», які не встигли освоїти нові автомобілі:

«Рятувальні служби пляжу, якщо її можна такою вважати, повністю не пристосовані до таких ситуацій. Швидка – це взагалі окрема історія, мало того, що добиралися дуже довго, та й приїхали не допомогу надати, а як за покійником. Ми на ношах несли, біжучи по пляжу, зупиняючись через кожні 20-30 секунд роблячи штучне дихання. А найцікавіше було, коли в новій машині швидкої допомоги лікар або фельдшер (я не сильний в медицині) в буквальному сенсі слова не міг нічого знайти і підключити. При цьому не розуміючи, де що лежить і як що працює. Машини нові, а персонал абсолютно не навчений. І ті-ж люди, що на пляжі, в машині продовжували надавати допомогу далі », – написав Олексій Левченко в своєму повідомленні.

Як повідомили в прес-службі Головного управлінняДСНС в Одеській області, тіло чоловіка рятувальники знайшли вчора, 6 серпня. А ось жінку так і не вдалося врятувати – вона померла в лікарні.

Крім того як відзначають в коментарях і інші свідки трагічної події, місце, в якому купалися загиблі, досить небезпечне. За словами очевидців, там щороку на воді гинуть люди.