Заява прем’єр-міністра Олексія Гончарука про те, що він написав заяву про відставку і передав його президенту Володимиру Зеленському, не підтвердилося. У всякому разі, в канцелярії Офісу президента його не реєстрували. Це з’ясував журналіст Олексій Братущак, провівши власне розслідування.

У своєму Facebook він опублікував офіційну відповідь з Офісу Зеленського, нагадавши, що прем’єр на прес-конференції публічно заявляв: передав заяву про відставку президенту, вона оформлена відповідно до закону і Конституції.

«Здається, у юриста-прем’єра якесь своє уявлення про документообіг між органами влади. Ну там, смской скидати документи. Або через телеграм-канали. Або в інших месенджерах. Діджіталізація », – прокоментував журналіст отримані відомості.

Нагадаємо, про те, що відставка Гончарука не прийнята, стало відомо 17 січня. Крім того, президент під час зустрічі з керівниками СБУ, Офісу генпрокурора, Міністерства внутрішніх справ, НАБУ, ГБР, і Управління державної охорони поставив завдання за два тижні встановити причетних до запису розмов прем’єра.