Кабінет міністрів на засіданні 29 січня погодив призначення нового голови Закарпатської обласної державної адміністрації. На цю посаду рекомендували 38-річного бізнесмена Микиту Михайлюка.

В даний час Михайлюк очолює компанію «Розумні добрива», яка займається оптовою торгівлею хімічними продуктами. Він же значиться співзасновником ТОВ «Епрон – ПРО». Останнє підприємство зареєстроване в 2006 році і займається оптовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

За неофіційними даними, які озвучив в своєму Telegram журналіст Віталій Глагола, Михайлюк також є випускником академії СБУ і навіть встиг пропрацювати в центральному апараті спецслужби 5 років.

Нагадаємо, в грудні 2019 року президент Володимир Зеленський звільнив главу Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка. Також був звільнений голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

“Я прийняв рішення їх звільнити. І не тому, що вони якісь люди недосвідчені або не чисті на руку. А тому, що в цих двох областях ми не побачили жодного результату”, – заявив Зеленський.