26 лютого, у дружини мера Кличка був день народження. Наталі Єгоровій (дівоче прізвище) виповнилося 46 років і святкувала вона без Віталія.

Її чоловік-мер сьогодні був на засіданні Київради, де заявив, що визначені лікарні в місті, які зможуть приймати людей на карантин і лікування в разі можливого поширення коронавіруса.

А тим часом, іменинниця Наталя викладає фото в свій фотоблог Instagram з відпочинку і приймає привітання.“Дякую всім за побажання! Найкращий подарунок, який ви можете собі зробити – це дозволити насолоджуватися кожним днем ​​свого життя”, – написала дружина мера. За її словами, вона щаслива від того, що у неї є така можливість.

Також Наталія поділилася з фолловерами фотографіями зі своєї вечері. На святковому столі були устриці і морепродукти.

У минулому році свій день народження дружина мера відсвяткувала в Німеччині, де живе, а ось в 2018-му заради того, щоб відсвяткувати цю дату зі своїм чоловіком, Наталя з дітьми прилетіла до Києва. Тоді вечірка була в столичному ресторані “Монако”.

А взагалі в Україні дружина мера буває рідко, оскільки з донькою Лізою-Вікторією і сином Максимом проживе в Гамбурзі (Німеччина).