Президент України Володимир Зеленський доб’ється свого, якщо захоче. Про це перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив “Радіо Свобода” в інтерв’ю, яке було опубліковано 27 червня.

“Президент, коли вкрай щось необхідно, доб’ється свого. Ви знаєте, це і питання земельного законодавства, це і питання” антиколомойского “, я не називаю його” антиколомойський “, а закон про банки … Він каже:” Для мене дуже важливо увійти в історію України як президент, який виконав свої обіцянки “. Тому там, де принципові речі, які передбачені в його програмі, зрозуміло, заперечень бути не може. Тому що дійсно всі ці люди зайшли під програму президента”, – сказав він.

За словами першого віце-спікера Ради, в команді Зеленського бувають внутрішні дискусії.

“У нас же ж не авторитарна держава – що хтось один вирішує. Причому президент абсолютно нормально прислухається до аргументів, і він може, звичайно, змінити свою точку зору, тому що спочатку було одне інформаційне поле, одну інформацію він отримував, потім отримав другу, зважив і каже: “Будь ласка, це – на рішення Ради”, – пояснив Стефанчук.

Він зазначив, що з главою держави спілкується “досить часто”.

“Буває раз на тиждень, буває кілька разів на тиждень”, – уточнив Стефанчук.