Російські диверсійно-розвідувальні групи активізувалися на півночі Харківської області, це підтвердив  голова ХОВА Олег Синєгубов в ефірі нацмарафону. Пруть, як зомбі. ситуація не проста.
Вже не секрет, що зима не заморозить війну, але окупанти будуть частіше відправляти ДРГ. Вже на даний момент, ворог активізував наступи та вилазки ДРГ на півночі України, але треба розуміти, що у нас зараз немає кордонів, а є суцільна лінія фронту.

Про це заявив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

Він наголошує, що треба розуміти, що робота ДРГ в умовах війни — це звичайна практика, адже і ЗСУ проводить аналогічні операції на Бєлгородщині, Брянщині та в Курській області й навіть в Криму.

«У нас вже немає класичного кордону з Росією чи Білоруссю зі шлагбаумом, чи прикордонним постом. Тому нашим хлопцям не треба розслаблятись на північних ділянках думаючи, що фронт десь на півдні чи сході», — зауважив військовий експерт.

Він також підкреслив, що наразі ЗСУ контролюють майже 1000 кілометрів лінії кордону, але мета подібних ДРГ росіян як раз в тому, щоб відволікати більше сил ЗСУ на прикриття подібних ділянок.

«Треба розуміти, що протяжність кордону з Росією та Білоруссю така сама, як і основна лінія фронту. Тому на Чернігівському, Сумському та Харківському напрямку не треба розслаблятись — ворог буде й далі намагатись засилати туди ДРГ», — каже Дмитро Снєгирьов.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялось, що Росія почала активніше використовувати диверсійно-розвідувальні групи поблизу кордону з Харківською областю. При цьому в регіоні зросла кількість ворожих обстрілів. І це за умови, що раніше найбільше ДРГ фіксували по Сумському напрямку.