Серпень став доволі “бавовняним” для окупантів в захопленому ними Криму. Це дуже сильно вдарило по росіянах, які почали зневірюватися.

Про це заявив очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в етері загальнонаціонального телемарафону. Вибухи в Криму довели безпорадність російської ППО.

Кирило Буданов наголосив, що росіяни вважали Крим надійно захищеним, однак серія серпневої “бавовни” показала зовсім інше. Крім того, вибухи доводять – росіяни не можуть захистити тимчасово окуповану українську територію.

«Люди, які їздили відпочивати в Крим з росії і відчували, що вони майже “господарі” цієї території, зараз починають усвідомлювати, що йде “якась війна” і саме вони можуть постраждати», – відзначив Буданов.

Керівник розвідки наголосив, що росіяни сильно переоцінили свої сили – вони не 2-га армія світу і навіть не 4-та. Вона значно слабша.

Кирило Буданов також відзначив, що переломний момент у війні уже відбувся.

Останній місяць літа видається дуже спекотним, особливо для окупантів в Криму. Від 9 серпня щодня на півострові “щось трапляється” й з’являється “бавовна”. Окупаційна влада намагається заспокоювати росіян, мовляв “працює ППО”, однак після таких заяв через вибухи у Севастополі, окупанти почали перевіряти бомбосховища.

Через майже щоденні вибухи росіяни в паніці продають нерухомість, зокрема готелі. Через величезну кількість охочих втекти кілометрові затори утворилися на трасі Євпаторія – Сімферополь – Керч – Краснодар.

Тим часом туристи з росії радіють, коли бачать у Криму ППО й фотографуються з технікою та публікують світлини з точними геолокаціями. Простіше кажучи, допомагають ЗСУ як можуть.

Цікаво, що Українська розвідка з’ясувала, що Росія дуже сповільнила темпи наступу на Україну через виснаження своїх ресурсів.

“Росія досить сильно уповільнила свої темпи наступу. Причиною є значне виснаження ресурсної бази Російської Федерації”.

Головний розвідник додав, що російські окупанти також мають морально-психологічну втому від бойових дій.

Також Буданов допустив причини відсутності масованих ударів по Україні 24 серпня.

Масової ракетної атаки на міста України у День незалежності не було, оскільки росія видихнулася та вичерпала значну частину ресурсів.

Голова української розвідки Кирило Буданов прокоментував відсутність масованої ракетної атаки на міста України в День незалежності, яку раніше не виключали силові відомства та влада.

«Щодо того, чому немає цих «розрекламованих» у ЗМІ якихось ракетних ударів, особливо нових, я можу відповісти, що росія досить сильно сповільнила свої темпи наступу і причиною цього є значне виснаження насамперед ресурсної бази росії. По-друге, це морально-психологічна втома від цих бойових дій. Оскільки вони є загарбниками, але й також втомлюють і себе», – заявив він.

Зазначимо, голова ГУР вважає, що у війні з росією вже почався переломний момент.

Нагадаємо, розвідка США повідомляла, що найближчим часом росія планує масовані ракетні удари по цивільній інфраструктурі та державним установам. Президент Володимир Зеленський пообіцяв потужну відповідь у разі серії ракетних ударів по містам України.

Вчора вдень рф вдарила ракетою по Миргороду на Полтавщині та по Хмельницькій області. Над Черкаською областю збили ворожу ракету, а поблизу Чернігова – безпілотник. Також українська ППО відпрацювало по ворожому об’єкту над Вінничині.

Вдень 24 серпня ще було обстріляно Дніпропетровську область та Харківську.