Скандальне святкування 8 Березня в Херсонській ОДА за участю гурту “Степ” та відвертими танцями обернулося звільненням чиновників. Також з’ясувалося, що співробітники облдержадміністрації знали про запланований виступ напівоголених дівчат.

Подробиці в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL розповіли голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв і фігурант скандалу – лідер гурту “Степ” Андрій Череднюк.

За словами Гусєва, керівництво управління культури, молоді та спорту вже усунули від роботи. Зокрема – начальника управління Михайла Линецького. Кадрові рішення по керівництву управління будуть ухвалені до кінця тижня.

“Для кожного з нас це має бути уроком на майбутнє. До роботи потрібно ставитися відповідально”, – зазначив він.

Гусєв додав, що вже звільнив керівника апарату ОДА Володимира Клюцевського, а ось звільнення заступника голови адміністрації Світлани Чепіги буде погоджувати з Офісом президента.

“Такий виступ підходить для нічного клубу, а не для обласної адміністрації”, – сказав він.

Лідер гурту “Степ” Андрій Череднюк запевнив, що співробітники управління ОДА знали, в яких костюмах виступатимуть артисти.

“Нас запросили виступити безкоштовно, ініціатором було обласне управління культури. На жаль, можливо, хтось не додивився. Тому що співробітники управління знали, в яких костюмах і як все буде проходити. Ми артисти, і ми не ставимо питань, коли нас запрошують”, – сказав нам Череднюк.

Він каже, що дуже шкодує, що постраждали люди, які їх запросили. Артист додав, що на відео знімали не виступ, а тільки танцюючу дівчину.

“Це неправильно. І тут нема з чого насміхатися, концерт пройшов нормально і всім сподобався. Нам подякували. Радше варто звернути увагу, що матеріали з’явилися не в Херсоні, а на сайтах у Києві. І практично через чотири дні. Мені здається, що це добре зрежисоване замовлення”, – уточнив Череднюк.

Показово, що ще тиждень тому Гусєв вітав “Степ” із 25-річчям. У ролику, який розміщений на сайті ОДА, він називає гурт “легендарним”. Побажав колективу успіхів, а на завершення з’явився кліп на пісню “Смажений кабанчик”.

Як відомо, відео з танциями у будівлі Херсонської ОДА виклали в інтернет на вихідних. На ролику дівчата у відвертому вбранні танцюють пепед чиновниками під хіт “Смажений кабанчик”.

Відповідне відео з’явилося на YouTube-каналі журналіста “Міст” Сергія Нітенка. Крім того, його виклав на своїй сторінці в Facebook і депутат Херсонської обласної ради Дмитро Булах.

“Харківська обласна рада, нудно живемо, хлопці. Якщо ваше пленарне засідання не схоже на це, не запрошуйте мене на нього. Херсон – законодавець моди останнім часом! Облрада яскраво відзначає 8-е Березня”, – прокоментував Булах.