У Верховній Раді на днях почали збирати підписи за призначення міністром освіти і науки народного депутата від партії “Слуга народу” Юлії Гришиної.

До депутатства вона займалася викладанням права в Національному університеті ім. Шевченка. Однак Гришина відзначилася тим, що не змогла скласти тести зі знання законодавства, коли подавалася на конкурс до Верховного суду.

Попри те, що Юлія Гришина все життя працювала скромним викладачем, а її чоловік — прокурором в Генеральній прокуратурі з невеликими офіційними доходами – у власності сім’ї є будинок в елітному передмісті Києва зі своєю лазнею, площею майже 100 кв. метрів, передає Texty.org.ua.

Виявляється, що чоловік депутатки Ігор Гришин до недавнього часу був заступником начальника першого слідчого відділу Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Головного слідчого управління Генпрокуратури. Свого часу внутрішня інспекція ГПУ навіть звинувачувала його у хабарі — у нього знайшли $20 тис., але згодом справу зам’яли.

Через статки та звинувачення в хабарництві чоловіка народної депутатки було звільнено під час реформи Генпрокуратури в грудні 2019 року. А коли він подавав декларацію про звільнення з Генпрокуратури, його дружина вже була народним депутатом, однак вона не надала інформацію чоловіку про свої доходи та заощадження.

Народна депутатка, яка хоче очолити Міністерство освіти та науки і має сама подати декларацію про доходи, відмовилася надавати інформацію чоловіку про свої доходи. Та варто зауважити, що у декларації немає і красивого білого джипа BMW, на якому депутатка їздить на роботу у Верховну Раду.