Олексій Данілов пояснив, чому РНБО ввела санкції проти дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко та цивільної дружини Тараса Козака Наталії Лавренюк. Він пояснив, що у цьому винні їх чоловіки. Про це він розповів в інтерв’ю LB.

За словами секретаря Ради нацбезпеки та оборони, Медведчук сам заявив, що переписав майно на дружину, через американські санкції.

«Є публічний виступ Медведчука, де він наголошував на тому, що з урахуванням уведених проти нього американцями санкцій він переписав усе на свою дружину. Не треба було нічого переписувати на дружину, тоді б вона не була під санкціями. Це саме стосується й Козака»,– пояснив чиновник.

В свою чергу, генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що всі справи, у яких фігурує нардеп від «ОПЗЖ» Віктор Медведчук матимуть логічне завершення, але підозр поки немає. Про це Венедіктова заявила в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

«У нас є багато проваджень, у яких фігурує це прізвище… своє логічне продовження, завершення вони знайдуть. На сьогодні матеріали, які були б проектами підозр, мені не подавали», – сказала Венедіктова.

За її словами, наразі слідство активно працює в різних напрямах.

«Зокрема, щодо мережі автозаправок, щодо фактів можливого незаконного переміщення нафтопродуктів із РФ поза митним контролем і щодо ухилення від сплати податків. Також щодо діяльності “Українського вибору”, де трьом учасникам громадського руху вже повідомлено про підозру у сприянні окупації Криму… Подивимося, які матеріали збере слідство за всіма провадженнями, оцінимо якість цих матеріалів, їх обґрунтованість, а потім уже ставитиметься питання щодо проекту підозри», – розповіла Венедіктова.

Сама ж Марченко не перестає дивувати своїми викидами у власному фільмі «Паломниця».

У черговій серії фільму “Паломниця” Оксана Марченко особисто зіграла роль жебрачки, яка просить милостиню під Покровським Голосіївським чоловічим монастирем у Києві.

 А вже у наступному епізоді Марченко у своєму авто ділиться думками про жебраків.

“Чому ми так боїмося жебраків і заразитися вірусом злиднів? Чому ми думаємо про те, що нас побачать поруч із ними, і проходимо повз? А може, питання зовсім не в грошах, а в нашій гордині – ще одному гріху, який руйнує нас зсередини”, – запитала Марченко.