Віктор Гандзюк боїться, що якщо Рябошапку відправлять у відставку, його наступник “зіллє” справу про вбивство Катерини Гандзюк, списавши все на “попередників”.

Звернення до Президента Володимира Зеленського Віктор Гандзюк опублікував у Фейсбуці.

“Якщо від колишнього Генпрокурора я і Катя чули тільки гучні і брехливі обіцянки і закиди, то у нинішнього, здається, нарешті є зрушення”, – написав він.

Віктор Гандзюк каже, що у нього з’явилася надія, що вбивці дочки будуть покарані.

“І ось новина – пана Рябошапку знімають. Так все почнеться спочатку? Будуть нові прокурори, які заново будуть знайомитися зі справою? Знову почнуть скаржитися на” попередників “. Де гарантія того, що нові прокурори просто не зіллють справу Каті і не звинуватять в цьому Рябошапку ? “, – написав батько вбитої активістки.

“Насправді, мені не важливо, хто саме буде Генеральним прокурором”, – додав він.

Гандзюк нагадав Зеленському про його обіцянки, що нова прокуратура доведе справу про вбивство Катерини до кінця. І запитав, чому, якщо Рябошапка несе відповідальність за нерозкриті справи, таку ж відповідальність не несе і Аваков.

“Де відповідальність за втечу з України Левіна, якого попередив глава обласної поліції Меріков, а Аваков тепер підвищив його по службі? Де відповідальність за знищення поліцією частини матеріалів у справі Каті, за те, що більшість поліцейських, активно допомагали вбивцям моєї дочки,” сховали” по районах? Зрештою, де його відповідальність за десятки нерозкритих нападів на цивільних активістів?”, – написав він.

“Я вірю, що Ви на нашому боці, пане Президенте. Я вірю, що чинний Генеральний прокурор хоче довести справу Каті до кінця і всі причетні до її вбивства нарешті будуть справедливо покарані”, – підсумував Віктор Гандзюк.

Зазначимо, вчора, у “Слузі народу” заговорили про звільнення Руслана Рябошапки.

Про це повідомила народний депутат від “Слуги народу” Ірина Верещук, після засідання фракції.

Також джерела підтверджують, що сигнальне голосування за Сергія Іонушаса було і фракція підтримала його.

Верещук зазначила, що Рябошапку звільнять, якщо його звіт буде визнаний незадовільним.

“Це була пропозиція, що на засіданні фракції висунув пан Холодів. Генпрокурора можуть замінити при одній умові. Якщо так станеться, звіт Рябошапки буде визнаний незадовільним. Тільки в цьому випадку. Було сигнальне голосування і ми підтримали нашого колегу. Президент нічого не коментував з цього приводу, це було наше фракційне рішення “, – повідомила Верещук.

Проте інсайди зазначають, що шанси залишати за собою крісло генпрокурора до останнього були високими. Все змінилося після його зустріч із послами G7, за даними УП, це обурило президента Володимира Зеленського, який остаточно вирішив провести звільнення.

Рябошапка 4 березня повинен відзвітувати в Раді, на що йому за регламентом виділили всього 5 хвилин, після чого парламент підтримає постанову про недовіру Генпрокурору, яку вже зареєстровано.