У середу, 6 листопада, в Харкові містяни перекрили виїзд кортежу президента Володимира Зеленського. В результаті голова держави вийшов, щоб поспілкуватися з харків’янами. Люди просили не зносити ринок “Барабашово”, через який мають намір провести нову дорогу.

Зеленський розповів, що знайомий з ситуацією і вже доручив цю справу новому голові Харківської ОДА Олексію Кучеру.

“Почуйте мене. Він працює тільки 10 хвилин, він розбереться”, – відповів президент і зник за охороною в авто.

Містяни проводжали Зеленського вигуками “молодець”, намагаючись передати йому подарунки.

Варто додати, що така ситуація у Харкові сталась не вперше. Зокрема у липні цього року понад сто харків’ян заблокували виїзд кортежу Президента України Володимира Зеленського після наради з природоохоронних проблем в УкрНДІ лісового господарства та агролісомеліорації імені Висоцького, що поблизу метро “Пушкінська”.

Люди стали стіною на виїзді з двору будинку, де відбулася нарада, і не пропустили кортеж. Зеленський вийшов з машини та 25 хвилин розмовляв з людьми, які вимагали допомоги у розв’язанні проблем, що накопичилися.

У руках у людей були плакати: “Ні “чорним “лісорубам!”, “Ліс – багатство народу!”, “Припиніть свавілля на ринку” Барабашово! “, “Хто відповість за побиття журналіста?  Час від часу присутні скандували: “Ні – беззаконню!”

Зеленський спілкувався з людьми по одну сторону машини, а потім перейшов на іншу сторону і продовжив спілкування. Коли проблеми вичерпалися, люди наполягли на селфі, і він охоче фотографувався.

Уже на виході з натовпу, прямуючи до машини, Зеленський звернув увагу на хлопчика років дев’яти, який стояв осторонь, не сподіваючись до нього пробитися: “А ти що хочеш від мене? Автограф? – Із задоволенням!”. Лише після цього Зеленський сів у машину, і кортеж виїхав з двору.