Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков хотів би залишитися в політиці незалежно від того, чи піде президент Володимир Зеленський на другий термін каденції. Про це заявила в інтерв’ю виданню “Коментарі” заступник голови депутатської фракції політичної партії “Слуга народу”, народний депутат Євгенія Кравчук.

Так, спікер є позафракційним, згідно з Конституцією України, як і віце-спікер. При цьому часто вони голосують не так, як фракція – “Слуга народу”. Деякі політологи вважають, що це може бути початком окремого політичного проекту спікера.

Як розповіла Кравчук, вони з Разумковим знайомі з 2009 року.

“Але ми в одній команді. Не знаю, сподіваюся, що до кінця цієї каденції так і буде. У нас нормальні стосунки з Дмитром, – каже нардеп. – Але я себе вважаю людиною, яка зобов’язана президенту тим, що потрапила в політику, команду і так далі. А з приводу політичного проекту, то треба розуміти, чи дійсно Володимир Олександрович йде на один термін “.

Кравчук нагадала, що Зеленський спочатку говорив про одне президентський термін.

“Але я думаю, що він ближче до закінчення каденції ще може подумати, враховуючи результати і те, чи встиг він виконати всі свої обіцянки. В будь-якому випадку очевидно, що Дмитро хотів би залишитися в політиці незалежно від того, чи йде Володимир Олександрович чи ні “, – зазначила” слуга народу “.

На питання, чи може Разумков скласти конкуренцію Зеленському, Кравчук відповіла наступне: “Поки цього сказати не можу. Але в політиці складно виключати якісь речі. Все можливо. І я сподіваюся, що до цього не дійде. До таких різних фронтів”.