Міністр оборони України Олексій Резніков каже, що “Мінська-3” не буде. Втім, шанс для переговорів з державою-терористкою Росією можливий. Але відбутися це може тільки з партнерами України за столом. Про це український міністр заявив в інтервʼю “Українській правді”.

За його словами, у разі проведення “референдумів” на тимчасово захоплених територіях – про жодні перемовини з РФ не може йтися. Зараз, наголосив Резніков, оскільки переговорів немає, то давати оцінку перемовній позиції немає сенсу.

Хочу вам сказати, що шанс для переговорів з росіянами можливий лише за умови, якщо за столом сидять наші партнери. Тому що вести розмову з росіянами й отримати “Мінськ-3″ немає жодного сенсу, – наголосив він.

Варто зазначити, що раніше радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що “усе тільки починається”. Про це він сказав у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним.

У Криму залишилось ще 5 військових аеродромів. Вони усі потенціальні мішені, як і Чорноморський флот. А уяви собі, спіймати корабель під час розвантаження чи завантаження боєприпасів. І якщо вони думають, що в нас там немає “очей” чи немає даних, то вони у нас є. І партизани там є. Чекайте, усе тільки починається: і у Криму, і в інших місцях. Ми завжди були упевнені в перемозі. І в не особливо розумних російських громадянах та “ура-патріотах” уже починають закладатись сумніви, що війна може закінчитись не так, як їм обіцяли. І в найближчі дні у них буде дуже багато приводів у цьому переконатись, – сказав Арестович.