Про те, як на Заході сприйняли позицію президента України Володимира Зеленського стосовно Донбасу, про підготовку до зустрічі Зеленського з президентом США Дональдом Трампом, очікування від парламентських виборів в Україні, які заплановані на 21 липня, розведення військ у Станиці Луганській, а також нарощування Росією військ на Донбасі розповів спецпредставник США Курт Волкер в інтерв'ю Українській службі «Голосу Америки».

Ми очікуємо на візит президента Зеленського. Ще не має призначеної дати з Білим домом. Це залежатиме від розкладу, однак сподіваємося, що цей візит відбудеться у найближчому майбутньому. Важливо, щоб президенти мали нагоду зустрітись.

Як і на інших зустрічах, ми хочемо висловити президентові Зеленському повну підтримку в його діях з проведення значних реформ в Україні. Це справжня можливість.

«Зеленський прийняв рішення про відведення українських сил зі Станиці Луганської. Сподіваюсь, що Росія також виведе сили»
– Варто наголосити, що президент Зеленський прийняв рішення про відведення українських сил зі Станиці Луганської. Вважаю, що це позитивний крок. Це було одним зі складних питань у переговорах між Росією та Україною і заважало посиленню безпеки при перетині контактної лінії місцевими жителями. Тому, вважаю, це позитивний крок української сторони. Я сподіваюсь, що Росія також виведе сили і конструктивно співпрацюватиме з Україною та міжнародною спільнотою, допомагаючи побудувати міст.