Росія може нанести новий масований ракетний удар по Україні, коли настануть сильні морози.

Таку думку висловив радник глави офісу президента Михайло Подоляк в одному з інтерв’ю.

“Мені здається, що зараз тактика Росії трохи змінилася, вони чекають збільшення морозів, глибини морозів. Грубо кажучи, щоб температура вночі просідала до 8-10 градусів морозу, і ось в цей момент вони хочуть завдати найчутливішого удару по Україні. Тобто, грубо кажучи, вони відкрито чекають можливості максимально жорстко заморозити, тому що основний удар в такому випадку доводиться навіть не на енергетику, як таку, а через енергетику на опалення”, – сказав Подоляк.

Начальниця пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк також заявила, що ймовірність нового російського обстрілу України висока. Про це Гуменюк сказала в ефірі телемарафону.

Як зазначила речниця, очікування обстрілу – це один з елементів гібридної війни.

“Саме тому ми акцентуємо увагу на тому, що імовірність удару висока. Він може бути дуже масованим. Але не варто напружувати себе настільки, щоб його чекати”, – повідомила Гуменюк.

Вона закликала українців бути уважними.

“Має бути підготовленим ваше побутове та повсякденне життя до того, що наслідки удару можуть бути довготривалими, їхнє усунення може потребувати певного часу. Треба розуміти, що виснаження ППО, виснаження енергетичної системи і виснаження психологічного стану є складовими гібридної війни”, – додала речниця ОК «Південь».