У Москві три молоді сестри 17, 18 і 19 років, не витримавши насильства, зарізали свого батька.

"Тіло 57-річного вбитого чоловіка знайшли в під'їзді житлового будинку на Алтуф'євському шосе в Москві ввечері в п'ятницю. Жертву впізнали одразу – місцевий житель, часто випивав, водив додому погані компанії і, здається, страждав від наркоманії", – повідомляє Telegram-канал Mash.

Відзначається, що на тілі чоловіка безліч ножових поранень в області серця та шиї. Жертва намагалася захищатися, але вбивали його люто, завдаючи десятки хаотичних ударів.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

"Сестер-сиріт затримали вже наступного дня. Дівчата не стали відпиратися, а розповіли, що дійсно втрьох вбили свого батька. Вони втомилися від сварок з ним, від побоїв і від загроз – чоловік дійсно був наркоманом і не завжди віддавав звіт своїм діям" , – сказано в повідомленні.

Зараз дівчата перебувають під вартою і чекають обрання запобіжного заходу судом.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, в Оболонському районі Києва знайшли тіло неповнолітньої дівчини з ознаками насильницької смерті. За попередніми даними, її згвалтували і задушили.