У середу, 16 січня, стало відомо про смерть зірки радянської естради, пісні якого “зачіпали за живе” мільйони людей. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Народний артист Росії і Татарстану Ільхам Шакіров помер сьогодні. Це велика втрата для татарської культури", – розповіли представники прес-служби президента Татарстану Лаззат Хайдаров.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У повідомленні додають, що Шакіров був "опорою нації".

"Велика втрата для всіх нас. Він був опорою нації. Пам’ять про великого співака буде жити в наших серцях вічно", – підкреслили у прес-службі.

Варто нагадати, що народний артист Росії і Татарстану Ільхам Шакіров народився 15 лютого в селі Яна Булек Сармановського району Татарської АРСР. Після закінчення Казанської державної консерваторії за фахом “спів” у 1960-му році, був провідним солістом-вокалістом філармонії імені Габдулли Тукая, виконуючи татарські народні пісні та класичні твори.

Нагадаємо,  страшна хвороба 16 січня обірвала життя відомого українського музиканта Василя Кохана. Чоловік страждав від онкології, за інформацією ЗМІ. Йому зробили складну операцію – видалили 10-кілограмову пухлину, але врятувати його так і не вдалося