У понеділок, 1 квітня опадів чекати не варто, але із заходу насунеться холодний фронт

Після невеликих, але не надто приємних дощу і снігу в Україну повертається потепління. Чи вступить весна, нарешті, в повні права? 

У суботу, 30 березня в Україні мінлива хмарність, без опадів, повідомляє "Укргідрометцентр". Температура повітря при цьому теж порадує – в середньому по країні вдень від 11 до 14 градусів вище нуля.

У неділю, 31 березня, погода обіцяє бути ще краще – день очікується сонячний і дуже теплий. Справжня "спека" в західних областях і в центрі – там вдень від 14 до 16 градусів. На півночі очікується від 13 до 15 градусів, у східних областях від 12 до 14 градусів, і на півдні – від 12 до 15 градусів тепла.

У понеділок, 1 квітня знову без опадів, але з заходу насунеться холодний фронт. Температура повітря в західній частині країни вдень складе 9-11 градусів вище нуля. У центрі очікується 11-13 градусів, у північних областях 10-12 градусів, у східних 12-14 градусів, і на півдні від 13 до 16 градусів вище нуля.

У вівторок, 2 квітня дощі очікуються в східних областях. З ними прийде і похолодання – на сході, в центральних і північних областях вдень від 7 до 10 градусів тепла. Похолодає і на півдні – там від 9 до 12 градусів. А ось в західних областях погода залишиться такою ж, як напередодні – вдень від 9 до 11 градусів тепла.

У середу, 3 квітня дощі вже не тільки в східній, а й в західній частинах України. Температура повітря при цьому залишиться на рівні попереднього дня – в середньому по країні 7-10 градусів вище нуля.