Герцогиня з чоловіком в черговий раз підтвердили, що знаходяться в натягнутих відносинах з принцом Вільямом.

У день народження принца Вільяма, 21 червня, вибухнув черговий королівський скандал. Причиною стало привітання Меган Маркл і принца Гаррі. У день 37-річчя старшого сина принцеси Діани подружжя Сассекських залишили в Мережі коротке привітання: «З днем ​​народження, герцог Кембриджський!»

І більше не додали ні слова – ні якого-небудь, хоча б самого скромного побажання, ні забавного емоджі … Але ж принц з герцогинею вітали не сторонню людину. Гаррі адресував ці слова до свого рідного брата. Та й для Меган Вільям, з моменту її весілля, став теж родичем – дівером.

Це привітання викликало справжню бурю серед користувачів Інстаграм по всьому світу. Всі звернули увагу, що всього тиждень тому ті ж Гаррі і Меган адресували принцу Філіпу з нагоди його дня народження зовсім інші слова. Перерахувавши для початку покладені титули принца, Гаррі написав: «З днем ​​народження, дідусь! Бажаємо тобі самого щасливого дня – твого 98-річчя!» А герцогиня від себе додала:« Ви робите королеву такою щасливою! Побажаю щастя і Вам! »І додала емоджі – тортик зі свічкою. Як то кажуть, відчуйте різницю …

Поведінку Гаррі і Меган всі оцінили зухвалою, навіть грубою.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

🎈 Thank you everyone for your lovely wishes on The Duke of Cambridge's birthday!

Допис, поширений Kensington Palace (@kensingtonroyal)

«Ви могли б бути хоч трішки сердечніше», – написав один з користувачів.
«Звучить так, як ніби ви взагалі йому нічого не бажаєте!» – зауважив інший.
А третій прокоментував: «Таке привітання тільки підтверджує чутки про сварку Гаррі і Вільяма. Але ж брати так дружили, поки не з'явилася Маркл. Це дуже сумно…"

Останнім часом Гаррі і Меган дійсно все більше віддаляються від Вільяма і Кетрін. Спочатку вони завели свій окремий – від старшого брата Гаррі і його дружини – штат секретарів і помічників. Потім з'їхали з Кенсингтонського палацу в Віндзорський замок. А пару днів тому офіційно оголосили, що припиняють співпрацю з Вільямом і Кетрін в їх колись загальному благодійному фонді.