Колишній голова одеського осередку "Правого сектору", активіст Сергій Стерненко попросив вибачення у Facebook у члена колегії Міністерства внутрішніх справ (МВС) України, нардепа від "Народного фронту" Антона Геращенка за незавершені розслідування замахів.

Так активіст відреагував на сьогоднішній заклик нардепа до людей, "які ображали поліцію і роботу поліцейських", публічно за це попросити вибачення після того, як правоохоронці, за його словами, розкрили вбивство ветерана АТО в Бердянську Запорізької області Віталія Олешка і напад на співробітницю міськради Катерину Гандзюк у Херсоні. 

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

 

"Я як людина, на котру було скоєно три напади, два з яких кваліфіковано як замах на умисне вбивство, хотів би вибачитися перед народним депутатом Антоном Геращенком за те, що жодне кримінальне провадження по нападах на мене досі не розслідувано", – сказав він.

Активіст також попросив вибачення за те, що нападник, який напав на нього останнього разу, "не знаходиться під вартою, а перебуває під цілодобовою державною охороною співробітників поліції". 

"Я дуже вибачаюся перед Антоном Геращенком за те, що досі не встановлено організаторів, посередників та замовників нападу на мене", – зазначив з сарказмом Стерненко

Екс-керівник одеського "Правого сектору" нагадав про заяву нардепа, коли той сказав, що знає, хто організував напад на активіста, і повідомив, що саме зараз іде в представництво МВС, щоб подати "клопотання про допит Антона Геращенка". 

"Якщо він щось знає, нехай приходить і розповідає слідчим, що саме він знає, тому що встановлення всіх обставин кримінального провадження по замахах на мене є дуже важливим. І пан Антон повинен допомогти слідству. Вибачте, пане Геращенку, за те, що мене не вбили", – заявив Стерненко. 

Нагадаємо, 7 лютого активіста побили в Одесі, а 1 травня в нього стріляли. Радник глави Головного управління Національної поліції України в Одеській області Руслан Форостяк заявляв, що попередня кваліфікація другого нападу на Стерненка – хуліганство із застосуванням травматичної зброї. 

Екс-глава одеського "Правого сектора" Сергій Стерненко переконаний, що регіональні правоохоронці не можуть об'єктивно розслідувати напад на нього. Стерненко нагадав, що керівник обласної поліції Дмитро Головін у справі про зіткнення з активістами в Горсаду Одеси, які відбулися в листопаді 2017 року, проходить в статусі потерпілого. Також "упереджену позицію" щодо нього нібито демонстрував і прокурор області Олег Жученко.