Рінат Ахметов та Банкова, здається, побили глечики. Такий висновок можна зробити, якщо подивитись телеканали олігарха, які останнім часом стали надзвичайно критичними до влади. Про це розповів Єгор Скоріна у проєкті “Такі справи” на 24 каналі.

Зауважимо, публічні відносини між президентом Володимиром Зеленським та олігархом Ахметовим почали псуватися після ухвалення закону про олігархів та відставки з посади спікера парламенту Дмитра Разумкова. Ексспікер всіляко намагався отримати, так би мовити, “шефство” над антиолігархічним документом.

Відомо, що негатив до команди Зеленського під час гучного повернення ексміністра внутрішніх справ був присутній. Арсен Аваков з’явився саме на каналі олігарха. До того ж раніше медіа Ахметова досить акуратно висвітлювали провали влади й уникали зайвих згадок про них.

Ще однією проблемою, не менш подразливою ніж закон чи відставка спікера, була неоднозначна манера спілкування Банкової. Олігарх уже відреагував на цю ситуацію і прокоментував її для медіа “Радіо Свобода”. Здається, ніби Ахметов водночас відповів і так, і ні. “Ні – це не правда, але я нікому не дозволю говорити по-хамськи”, – сказав він.

Зараз відчувається, що олігарх уже активно готує проєкцію на майбутні вибори, – зауважив Скорін.

Також у розпорядженні Ахметова є і “фрешмени”, які “відгризають” шматок електорату президента. Наприклад, Дмитро Разумков, який не вилазить з ефірів телеканалів олігарха.