Президент України Володимир Зеленський разом із Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном обговорив перебіг бойових дій та оборонну допомогу Україні у ході війни проти країни-агресора – Росії. 

Інформацію про діалог з іноземним політиком  глава української держави написав у власному Твіттері. 

“Поговорив телефоном з Борисом Джонсоном. Заручився його підтримкою напередодні завтрашніх важливих зустрічей. Обговорили з британським Прем’єр-міністром перебіг бойових дій та оборонну допомогу Україні. Разом переможемо”, – зазначив Зеленський.

Слід додати, 20 березня  Джонсон повідомив  про те, що Велика  Британія продовжуватиме допомагати Україні у протиправній війні. Влада Британії налаштована посилювати військову, економічну та дипломатичну підтримку України.

Дещо раніше Велика Британія запровадила новітню програму для українців –  “Будинки для українців”. Державна програла Британії спрямована на  те, щоб полегшити процедуру оформлення візи. Тепер зробити це можна прямо у Британії Окрім цього ця програма допомагає знайти роботу у понад 40 англійських компаніях та полегшений в’їзд для хатніх улюбленців. 

Нещодавно Королівство передало Україні 22 одиниці техніки, укомплектованій понад 6 тисячами одиниць пожежно-рятувального обладнання. Попри певні розбіжності на політичній арені  Великобританія продовжує підтримувати Україну у боротьбі з країною-агресоркою. Про це неодноразово повідомляє не лише влада країни, але й дипломатичні представники Королівства в Україні. 

“Британські пожежники прагнуть підтримати своїх українських колег! Колона з 22 одиниць техніки, укомплектована понад 6 тис. одиниць пожежно-рятувального обладнання, наближається до українського кордону на підтримку пожежників в Україні”, –  зазначило британське посольство у своєму Фейсбук цього  понеділка. 

Слід додати,  що Королева Великобританії Єлизавета II також зробила пожертву на заклик допомогти українцям, які втікають від російського вторгнення. 

Від допомоги Україні не відмовились й колишні політичні діячі Британії.  Колишній британський прем’єр-міністр Девід Кемерон перевозить до Польщі пожертви для українських біженців. За його словами, автомобіль заповнений усім необхідним – від підгузків до гігієнічних засобів, від теплого одягу до аптечок.

Також Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив про те, що на початку повномасштабного вторгнення РФ пропонував президентові Україну Володимиру Зеленському притулок у Сполученому королівстві, але той відмовився.

Безпосередньо представники Великої Британії зазначають, що щедрість британського народу загалом “феноменальна”.