На Яворівському полігоні у неділю, 4 листопада, помер старший лейтенант 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила Віктор Телегій.

"Офіцер, 1973 року народження, помер від гострої серцевої недостатності", – повідомляє прес-служба 24-омбр.

Раніше повідомлялося, найрезонансніші випадки загибелі наших співгромадян на території Яворівського полігону. Варто додати, що спектр причин, які привели до смертельного результату, досить великий – починаючи від самогубств і закінчуючи банальною застудою.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняТакож відомо, що в одній з військових частин, розташованих в районі Яворівського полігону Львівської області, під час занять з вивчення особового складу помер резервіст. Військовослужбовцю несподівано стало погано. Медики військової частини намагалися реанімувати бійця, але безрезультатно. Військовослужбовець помер від гострої серцевої недостатності.

Крім цього, у Львівській області, при виконанні навчальних стрільб трагічно загинув військовослужбовець прикордонної комендатури швидкого реагування Державної прикордонної служби.