У мережу виклали архівне відео участі Надії Савченко у програмі «Битва екстрасенсів», передає Корупція.Інфо

Відео оприлюднив режисер монтажу каналу «СТБ» Денис Іванов.

Програма була знята в 2012 році. В ній Надія, яку представляють офіцером Збройних сил України і єдиною жінкою-стрільцем у складі батальйону миротворчої місії українців в Іраку, виконує роль снайпера, яку шукає екстрасенс. Цікаво, що ясновидиця з Америки Кріста Урбан, яка повинна була виявити її місцезнаходження, сказала, що прийняла енергетику Надії за чоловічу.

У програмі Савченко розповіла, що для неї означає бути снайпером.

"Це, знаєте, як люди стрибають з парашутом, і, в першу чергу думають: "Приземлюсь – зламаю ноги". Я просто правильно ставлю ноги. Не потрібно заздалегідь думати, що може бути, а чого не може. Думай про те, як зробити все правильно, щоб цього не сталося", – каже вона.

А після служби в Іраку Савченко вирішила перекваліфікуватися на льотчика.

"Повернулася і вступила в Харківський університет повітряних сил, закінчила його. Зараз я оператор Мі-24. Це той час, в польоті, коли я відчуваю себе щасливою, коли я навіть не пам'ятаю, як мене звуть, нічого, крім того, заради чого я живу. В небі я живу", – сказала Надія.

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

Також вона згадала, як під час служби в Іраку за нею доглядав принц Ес-Сувейри. Він привозив їй на КПП золото, троянди і фініки і намагався домовитися з її колегами-чоловіками, щоб дівчину віддали йому в дружини. Причому пропонував за неї $50 тис., хоча звичайний калим за дружину в Іраку – $2,5 тис. Надія брала тільки квіти і фініки, а потім комбат пояснив принцу, що така операція неможлива, тому що в Україні інші традиції і жінки у нас не продаються.

"Мої мрії, мої бажання, навіть якщо вони не схожі на більшість загальноприйнятих стандартів… Не треба боятися бути собою, не треба боятися бути відкритою, не треба боятися йти вперед", – описала своє життєве кредо Савченко в завершення передачі.