Політик, екс-нардеп і колишній мер Харкова Михайло Добкін, який після смерті глави Харкова Геннадія Кернеса заявив про намір висунути свою кандидатуру на пост міського голови, потрапив в конфуз з роликом за участю Кернеса.

Відповідне відео Добкін виклав на своїй сторінці в Instagram.

“Ми через багато з них пройшли разом. Багато разом встигли зробити. Багато про що хочеться написати і розповісти. Обов’язково це зроблю. Але пізніше. А сьогодні залишу цей ролик тут, і разом з вами просто буду дивитися, і слухати”, – підписав кадри він, на яких можна помітити як самого Добкіна, так і Кернеса. Саме під речитатив померлого харківського мера і змінюються кадри в ролику.

У мережі ролик не оцінили, назвавши не інакше, як “хайп на кістках від нудної особи”.

“При Гені таких роликів не було”, “Міша не був би Мішею, якби не об’єк * бался. Криворукі монтажери встромили в ролик Дарницький міст. Все ху * ня, давай по новой!” – прокоментували відео в Telegram-каналі “ТРУХА Харків”.

Відзначимо, що фраза: “Давай по новой, Міша!” – це цитата Кернеса зі знаменитого ролика, в якому була показана підготовка до зйомок передвиборної реклами Михайла Добкіна на виборах мера в 2005 році.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Михаил Добкин (@dobkinmm)

Додамо, що це ролик виглядає як мінімум дивно на тлі сварки, через яку Добкін і Кернес кілька років зовсім не спілкувалися.

Як повідомлялося раніше, Добкін балотувався на минулих виборах мера, але потім все-таки зняв свою кандидатуру.