Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва в інтерв'ю для журналістів заявила, що пішла з НБУ, коли її місія була повністю виконана.

За словами Валерії Гонтаревої, вона пішла у відставку саме на піку кар'єри.

«Я пішла, коли моя місія була повністю виконана, все, що я запланувала, було зроблене і ще залишила стратегію розвитку на наступні п'ять років», – заявила екс-глава НБУ.

Також вона підкреслила, що чекала від чинного президента України Петра Порошенка більшої підтримки і захисту, але він цього не зробив.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що Гонтарева консультує центробанки різних країн світу з монетарної політики. Перший її проект – Туніс.

Екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва з 1 жовтня стала співробітником Institute of Global Affairs, який входить до складу Лондонської школи економіки. Про це вона розповіла під час виступу на конференції OTPTalks в Києві.

В якості співробітника Інституту Гонтарева консультуватиме центробанки різних країн світу по темі монетарної політики. Зараз вона працює з владою Тунісу, який переживає економічну кризу.