Під час голосування 21 квітня кандидат в президенти Володимир Зеленський показав перед камерами журналістів заповнений бюлетень, після чого сказав «Я вам його не показував».

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський після голосування на дільниці показав свій бюлетень із позначкою за самого себе на камеру і всім оточуючим. Це порушує таємницю голосування.

Про це повідомили у випуску ТСН.

«Показувати заповнений бюлетень після голосування є адмінпорушенням. Саме так зробив Зеленський, щоправда намагався виправитися: спочатку продемонстрував бюлетень, потім спитав, чи можна це робити, а після цього сказав журналістам: "Я вам його не показував"», – розповіла ведуча Соломія Вітвіцька.

Під час першого туру виборів за такі порушення поліція склала близько 800 адмінпротоколів, зазначила ведуча, за це передбачений штраф у понад тисячу гривень.

Раніше, 31 березня у першому турі виборів за подібні дії іншого кандидата, Олега Ляшка, після першого туру було відкрите провадження. Поліція кваліфікувала дії, як «порушення таємниці голосування».

Зараз же ЗМІ повідомили у поліції Києва, що проводять перевірку дій Зеленського.

Нагадаємо, в Україні проходить другий тур виборів президента.

Українці вибирають між чинним президентом Петром Порошенком і шоуменом Володимиром Зеленським.

О 8:00 в країні відкрилися виборчі дільниці. Віддати свій голос можна до 20:00.