Російський співак і музикант Рома Звір, лідер групи "Звери" розповів журналістам про життя в столиці України. Виконавець не афішував свій приїзд, лише на деякий час оселився в Києві, щоб зосередитися на роботі над новою платівкою, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити

Цей епізод з життя музиканта став для нього важливим. Саме в Києві були написані кращі пісні нового альбому.

"Я жив на вулиці Грушевського, паралельної Інститутській. Поруч Маріїнський парк, вниз – Європейська площа, вгору – готель" Київ ", а туди далі – Києво-Печерська лавра. У мене була двокімнатна квартира з великим заскленим балконом", – поділився Звір.

Судячи з усього, музикант надихався пішими прогулянками по місту.

"Я багато ходив по місту, по центру. Звичайно, Андріївський узвіз, Києво-Печерська лавра, я спускався в печери … Хрещатик, бульвар Лесі Українки, Басейна вулиця, Золоті ворота, Поділ, само собою, прокотився на фунікулері", – продовжив він .
При цьому співак звернув увагу на оточуючих його людей.

"Мені дуже сподобалося, що люди в Києві досить прості, чуйні, їм не дуже важливо, хто ти. Через якогось особливого свого менталітету Київ трохи розслаблений. Зрозуміло, що він повільний, як би трохи з лінню, спокійний . Тут якщо і панібратство, щось не вульгарне … "- додав він.