Десятки російських шахтарів, які працювали на збанкрутілому підприємстві компанії "Кінгкоул" в Ростовській області, оголосили голодування.

Про це повідомив журналіст Саша Сотник. Причиною голодування стало те, що їм протягом багатьох місяців їм не платили заробітну плату. Офіційно про свою участь у акції оголосив 61 гірник.

Вони повідомили прокуратуру міста Гуково, що розпочинають безстрокове голодування. Про готовність приєднатися до акції заявили більше 120 працівників збанкрутілої компанії "Кінгкоул".

"З сьогоднішнього дня шахтарі почали голодування, вони вимагають виплатити їм заробітну плату з травня 2015 по теперішній час, всього понад 300 млн рублів. Офіційно в голодуванні бере участь 61 людина, але всього понад 100 працівників чекають виплат зарплати", – розповів представник Гуковського територіального комітету Російської профспілки вугільників Юрія Чебуракова.

Нагадаємо, російський слідчий з Уфи покінчив із життям, а у передсмертному зверненні він сказав, що до самогубства його довела нова начальниця поліції.