1B74554541C92BE3979C0B0726D0DDC28E2420DFAA8DC809B1D2C17B9CC04B6D

Влада Італії запровадила надзвичайний стан у тих районах країни, які найбільше постраждали від землетрусу

Рятувальники продовжували розбирати завали другу ніч поспіль. Водночас через повторні поштовхи вони змушені були переривати свою роботу. Ьпро це повідомляє сайт ВВС

На надання допомоги постраждалим уряд Італії виділив 50 млн євро. Прем'єр-міністр Маттео Ренці пообіцяв, що незабаром будуть виділені додаткові кошти. Він також анонсував скасування податків для місцевих жителів.

Міністерство культури Італії заявило, що направить на допомогу постраждалим всі засоби, які будуть зібрані від продажу квитків на музейні експозиції в цю неділю. Міністр культури закликав італійців відправитися в музеї на знак солідарності з постраждалими в результаті землетрусу.Міста, які найбільше постраждали від землетрусу, зазвичай не є велелюдними, але на час літніх відпусток у них було багато туристів. Відтак, точне число зниклих без вісти невідоме.

Серед загиблих – щонайменше троє британців. Також немає зв'язку з 11 румунами.

В українському МЗС повідомили, що інформації про постраждалих громадян України внаслідок землетрусу не надходило.

Місцевих жителів просять відключити паролі на своїх wi-fi мережах, що може допомогти при пошуку вцілілих під завалами, які таким чином будуть здатні повідомити про себе через інтернет.

Нагадаємо, землетрус магнітудою 6,2 стався у ніч на 24 серпня в центральній частині Італії, на південний схід від міста Перуджа. Найближче до епіцентру виявилися містечка Норчі і Аккумолі, Аматріче і Пескара-дель-Тронто. Підземні поштовхи також відчувалися в Римі, що знаходиться за 140 кілометрів від епіцентру землетрусу, а також у Болоньї на півночі й Неаполі на півдні, хоча обидва міста розташовані за 220 кілометрів від епіцентру. Від землетрусу загинуло 250 людей, ще 365 поранених.