Президент України Петро Порошенко подякував президенту РФ Володимиру Путіну за те, що той зробив Україну "більш європейською".

Так, Порошенко в ефірі одного з телеканалів підтвердив думку колумніста Washington Post, що результатом агресії Путіна проти України стало об'єднання українців.

Він нагадав, що в 2013 році трансатлантичну інтеграцію України, вступ до НАТО підтримували 16% українців. "Зараз це більше 54%. Хто зробив це? Путін. У 2013 році європейську інтеграцію, вступ до ЄС підтримувало 33% українців. Зараз 74%. Хто це зробив? Путін", – пояснив президент.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня


Порошенко звернувся до президента Росії: "Тому спасибі, пане Путін, за те, що зробили мою країну набагато більш європейською і набагато більш готовою захищати європейські і трансатлантичні цінності. І ми абсолютно впевнені, що ми не повернемося в Російську імперію".

Нагадаємо, нещодавно Порошенко знаходився з візитом в США, де під час Генасамблеї ООН поставив на місце російські ЗМІ, назвавши їх "фейками". У той же час російський глава МЗС Сергій Лавров відзначився жартом про главу України, при цьому порівнявши себе з туалетом.