Речник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков вважає, що чинний президент Петро Порошенко веде подвійну гру щодо кандидата, який переміг на виборах. За його словами, Порошенко простягає Зеленському одну руку, а другою «заливає за комір черпачки рідоти».

«Це унікальний випадок, коли у влади винні не «попередники», а «наступники», які ще навіть не приступили до виконання своїх обов'язків», — написав він.

Першим «черпачком» Разумков називає рішення суду щодо ПриватБанку. «Є чотири варіанти: або хтось з «кураторів АП [Адміністрації президента] у судах» домовився з Коломойським, або так підклали свиню новому президенту, або ніхто систему не зміг до кінця реформувати, і вона така ж, як була, або націоналізація була здійснена з порушеннями процедур. Питання: до чого тут Зеленський?» — зазначив він.

Другий «черпачок» — заяви Порошенка про прихід реваншистів з числа старої проросійської влади або олігархату.

Третім брудним прийомом глави держави Разумков назвав прогноз про скасування Конституційним судом електронного декларування, що може призвести до втрати безвізового режиму. «Питання, а хто делегував у Конституційний суд цих суддів? Хіба не поки що легітимний гарант Конституції?» — написав він.

«Четвертий черпачок. Про вибачення. Тут Петро Олексійович правий… Чекаємо. За Гладковських, за борди з Путіним, за образи 73% виборців країни, за скасування статті про незаконне збагачення і за багато чого іншого…» — резюмував політтехнолог.

Також, Разумков вважає, що законопроект "Про президента України" позбавляє главу держави тих повноважень, які були у нього досі. Таку думку він висловив в ефірі політичного ток-шоу "Пульс".

"Я його не бачив (текст законопроекта- ред.). Виходячи з того, що я знаю, природно ми не будемо підтримувати цей законопроект, тому що він багато в чому порушує Конституцію", – заявив Разумков.

За його словами, фактично у президента забирають всі ті повноваження, які були у нього досі.

"У нього забирають кандидатуру міністра закордонних справ, кандидатуру міністра оборони, генерального прокурора, подачу глав ОДА і багато інших речей, які фактично закріплені різними законодавчими актами, в тому числі Конституцією. Цей закон лежав давно, єдине, я не знаю, який там був текст, але сьогодні це спроба вдарити піддих не тільки Зеленському, але і 73% громадян, які підтримали його кандидатуру у другому турі. Фактично віддали йому голоси за те, щоб він робив ті дії, які на себе взяв в рамках виборчої кампанії, в тому числі закон про імпічмент. Не тільки закон про імпічмент. Було зняття депутатської недоторканності, зняття недоторканності суддів, з президента, закон про імпічмент і закон про відкликання народного депутата", – констатував Разумков.