В аеропорту Болгарії затримали “вора в законі” з України “Андрія Львівського”, який підозрюється у вбивстві свого товариша, щоб піднятися у злочинній ієрархії.

“Вор в законі” за підробленими документами намагався прибути до Болгарії. Під час митного контролю “Нєдєля” надав документи на ім’я іншої особи.

Наразі українські поліцейські працюють із болгарськими колегами щодо подальшої екстрадиції “Андрія Львівського” на територію України”.

Чоловік також відомий у злочинному світі за прізвиськом “Нєдєля”. Його затримали 7 липня в аеропорту міста Софія.

Весною 2020 року йому заочно повідомили про підозру у вчиненні умисного вбивства за ст. 115 (умисне вбивство) ККУ.

“Вора” також оголосили у міжнародний розшук.

За даними слідства, у 2009 році він разом з іншими особами він вбив свого друга та бізнес-партнера.

На той час “Андрій Львівський” хотів отримати найвищий статус у злочинній ієрархії, а його товариш, з яким у нього виник конфлікт, збирався ініціювати “сходку” та поскаржитися на нього лідерам кримінального світу.

У разі такого зібрання підозрюваний не зміг би отримати статус “вора в законі”, тому позбувся свого бізнес-партнера.

Через кілька років після вбивства, у жовтні 2012 року, його “коронують” і надають статус “вора в законі”.

З того часу він почав контролювати діяльність злочинних груп, “тіньові” схеми реального сектору економіки та відповідав за кримінальний “общак”.

За скоєне йому може загрожувати до 15-ти років ув’язнення. Також його внесли до санкційного списку РНБО.

Як відомо, всі українські “злодії в законі” залежні від російських авторитетів, – екс-начальник УБОЗу

Українські “злодії в законі” – абсолютно не самостійні фігури. Всі вони були “короновані” в Росії або в інших країнах колишнього СРСР і залежні від російських авторитетів.

Про це в коментарі РБК-Україна заявив творець українського Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) Валерій Кур.

Він додав, що російські авторитети, у своїй більшості, знаходяться “під ковпаком” МВС і ФСБ Росії.

“Наші так звані “злодії в законі” просто діти для тих, які в Росії. Жоден з них рот не розкриє, якщо спробує, умовно кажучи, бути самостійним або бути “коронованим” в українському злочинному співтоваристві”, – зазначив колишній начальник карного розшуку.

На його думку, зараз спостерігається черговий виток війни держави зі злочинним світом, і оголошена владою “полювання на злодіїв” – лише один з її етапів.

Основний аспект в тому, переконаний екс-міліціонер, що після 2014 року Україна різко розвернулася в бік Заходу, а кримінальні авторитети все ще орієнтовані на російську сторону.