yar

Глава Мінфіну Наталія Яресько заявила про готовність очолити технократичний уряд. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо.

"Сьогодні на шляху прогресу країни сталася серйозна політична криза. Кілька тижнів тому президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Арсеній Яценюк запропонували мені почати діалог та представити їм свій план швидкого виведення країни з кризи. В останні тижні ходить багато різних чуток і припущень, тому я вирішила поділитися своїми думками з цього приводу. В Україні настав момент, коли потрібно "деполітизувати" економічні процеси і сконцентрувати та об'єднати кращі таланти і ресурси для вирішення безпрецедентних викликів, з якими зіткнулася країна. Для цього український уряд має зосередитися на двох ключових питаннях: відновлення довіри громадян та зростання української економіки. Для відновлення довіри і зростання економіки уряду потрібно не просто зробити один або два кроки вперед, а здійснити величезний стрибок", – пише Яресько.

На її думку, впоратися з цими завданнями в такій політичній ситуації може тільки технократичний уряд – тобто команда "нічиїх" людей, які не мають політичного минулого, не підкоряються жодному з олігархів або "друзів" політиків і не мають політичних амбіцій на майбутнє. "Я готова зібрати таку команду, яка прямо зараз здатна працювати на інтерес всієї країни, всіх її громадян, а не окремих політичних або бізнес-груп", – зазначила міністр.

"Я ніколи не прагнула до високих посад і у мене немає ніяких планів чи бажання будувати політичну кар'єру в майбутньому. Моє єдине прагнення – провести в Україні реформи, які забезпечать економічне зростання, розвиток демократичного суспільства та підвищення добробуту кожного українця", – заявляє Яресько.