На сьогодні держава має зробити рішучий крок для повернення ветеранів АТО до нормального життя в соціумі

Більшість – колишні АТОвці: у справі Гандзюк затримали п'ятьох підозрюваних

До відверто кримінальних злочинів в Україні нині залучають тих, хто захищав країну на сході. Про таке в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк. 

"Ви не звертаєте увагу на те, з ким ми воюємо? Замах на Гандзюк – герої-воїни АТО (підозрювані – ред.), замах на Устименка – хлопці, які також були в АТО, у 54-ій бригаді. Таких прикладів я можу навести багато. Ніколи не задумувалися над тим, що відбувається? Вороненкова також убив колишній боєць батальону "Донбас". Мене особисто найбільше непокоїть саме це. Тому що до відверто кримінальних злочинів залучають тих, хто захищав Україну на сході", – зазначив радник міністра внутрішніх справ.

Він переконаний: "На мій погляд, тут держава сьогодні повинна зробити рішучий крок щодо реабілітації та можливості повернути цих людей до нормального соціального життя". 

Окрім того, Зорян Шкіряк, коментуючи напад на активістів, зазначив, що грунт для проросійського реваншу є не лише в Одесі і не лише на Сході України.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

«Він є навіть у Києві», – заявив гість програми.

Радник міністра внутрішніх справ наголосив, що протистояти контрпропаганді, контрреволюції і спробі проросійського реваншу українці можуть тільки разом.

«Це означає, що потрібен діалог, потрібна комунікація, що потрібно не давати можливості розривати країну зсередини в угоду своїм політичним амбіціям. Це стосується усіх політиків без виключення. Сьогодні справді йде мова про захист країни від повернення її у минуле. А Одеса у цьому контексті грає надзвичайно важливу роль», – підкреслив Шкіряк.

Він додав, що реакція підрозділів МВС України буде жорсткою та адекватною на будь-які спроби дестабілізації ситуації в Україні. 

Нагадаємо, в Одесі для розслідування нападу на громадського активіста Олега Михайлика створено посилену слідчо-оперативну групу, до складу якої увійшли співробітники СБУ.