За розслідування фінансових махінацій Порошенко і його оточення візьметься НАБУ, передає Корупція.Інфо

Прес-секретар НАБУ Світлана Олифир заявила про те, що бюро вже почало розслідування. Причиною стала інформація про те, що чиновники Державної служби геології та надр України перевищили свої повноваження і видали дозвіл на розробку газового родовища в Полтавськійвенноц області.

Популярне: "Навіть Григорович ох**ває від такої х**ні": Нове "спальне" фото Штепи приголомшило українців

"Попередньо дії кваліфіковані за статтею 364 Кримінального кодексу України (" Зловживання владою або службовим становищем "). Слідство йде. Про підозрі нікому не повідомлялося", – заявила Олифир

НАБУ почало розслідувати дане порушення після того, як журналісти програми "Схеми" провели своє і дізналися про те, що Держслужба геології і надр підписала дозвіл про розробку Свістуньківсько-Червонолуцького родовища. Виявилося, що компанія "Аркона Газ-Енергія", яка отримала таке право терміном на 20 років належить близькому оточенню Петра Порошенка. Причому невідома нікому до цього фірма отримала його всього за 3,8 мільйонів гривень, що в кілька разів менше тієї суми, яку компанії довелося б заплатити при чесному аукціоні.