"Хто наступний?" – люди, що взяли на себе вбивство Мотороли, назвали наступних (відео)

Російський громадянин Арсен Павлов на прізвисько Моторола поповнив ряди своїх поплічників, які загинули на Донбасі не в бою, а в глибокому тилу.

Про це заявив на брифінгу в Києві речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко

"Вчора ввечері в Донецьку внаслідок вибуху в ліфті житлового будинку загинув відомий польовий командир бойовиків, російський громадянин Арсен Павлов на прізвисько Моторола. Таким чином, він приєднався до своїх поплічників Бєднова, Мозгового, Іщенка, Бушуєва та інших окупантів, що також загинули не в бою, а в глибокому тилу", – сказав Лисенко.

Він додав, що Моторола не обіймав вищих командних посад в структурі російсько-окупаційних військ.

"Павлов не обіймав вищих командних посад в ієрархії НЗФ, оскільки підрозділами російсько-окупаційних військ давно командують російські офіцери", – зазначив Лисенко.

Лисенко зауважив, що Моторола був "піар-бойовиком", обвішаним "нагородами", а також став відомим через воєнний злочин – вбивство беззбройного українського полоненого, солдата-захисника Донецького аеропорту Героя України Ігоря Брановицького. 

"Моторола з квітня 2014 року брав активну участь у бойових діях, запам'ятавшись нелюдською жорстокістю та мародерством. За його плечима – низка воєнних злочинів, зокрема вбивство беззбройного українського полоненого, солдата-захисника Донецького аеропорту Героя України Ігоря Брановицького. Таким чином, лише смерть прикрила Павлова від неминучого покарання у вигляді довічного позбавлення волі", – зауважив Лисенко.

Відповідальність за вбивство «Мотороли» взяла на себе ультранаціоналістична організація Misanthropic Division, пише Українська правда. Ця організація, зокрема, раніше брала на себе відповідальність за сутички з ЛГБТ-активістами у Львові.

У мережі з'явилося відеозвернення – четверо чоловіків у балаклавах і зі зброєю заявляють російською: "Дане відео записується в Донецьку, де щойно нами був ліквідований всім відомий терорист "Моторола". Захарченко, Плотницький, ти наступний". Цей ролик з'явився вночі в YouTube на каналі Lugansk Noname, створеному близько місяця тому. В даний момент запис видалено з відеохостингу з формулюванням "за порушення умов використання YouTube".