За «скабєєвщину»: голова Нацради Ольга Герасим’юк пояснила, чим було зумовлене рішення Національної ради з питань телебачення та радіомовлення про передачу до суду справи щодо позбавлення ліцензії телеканалу «Наш».

«Якраз нещодавно ми ухвалили рішення про скасування ліцензії для телеканалу «Наш» – саме за «скабєєвщину» (антиукраїнську пропаганду; Ольга Скабєєва – одіозна російська пропагандистка, – ред), – сказала Герасим’юк в інтерв’ю Укрінформу.

Водночас ті, хто стоїть за каналом, «запустили шалену хейтерську хвилю…, щоб просто дістати особисто кожного з нас, хто голосував за рішення про передачу до суду справи про позбавлення цього каналу ліцензії».

Герасим’юк зізналася, що обіцяли «розібратися» і з нею, а рішення це ухвалене за «симптоматичну і систематичну» роботу.

Вона також розповіла, що телеканал «Перший незалежний», на якому «гуртуються» представники закритих каналів, пов’язаних із політиком Віктором Медведчуком, подав до Нацради заявку про зміну власника.

Власником зазначена телеведуча Діана Панченко, уточнила Герасим’юк.

«Але для цього треба довести, що ця особа справляє вирішальний вплив на його діяльність, має відповідні ресурси. Тому ми запрошуємо цю панянку до нас на засідання уже втретє».

Думаючи що, напевне, перетягнуть час, Національну раду якось підкосить, і ми затвердимо її як власника, ні Панченко, ні її представники не з’являються.

«Але ні! Ми чекатимемо, поки вони прийдуть. А якщо не прийдуть, то будемо вживати своїх заходів», – додала Герасим’юк.