Останніми тижнями почастішали поїздки Президента України Володимира Зеленського на гарячі точки фронту. Він зокрема відвідав найгарячіший ділянку – Бахмут та зону бойових дій в Запоріжжі.

Так українське військово-політичне керівництво створює психологічний тиск на росіян, адже їхній так званий лідер переважно воліє не покидати свого бункера. Про це розповів військовий експерт Петро Черник.

Черник переконаний, що так Верховний Головнокомандувач ЗСУ тисне на ворога.

«На російських інформаційних майданчиках є нескінченне виття, що українці це боягузи, а особливо боягузи це військово-політичне керівництво нашої держави», – додав мовець.

Однак зважаючи на часті поїздки Зеленського, все це виглядає як маячня.

Військовий експерт переконаний, що поїздки української влади на фронт є абсолютно правильно рефлексією на пропагандистські заяви росіян. Так Володимир Зеленський змушує противника нервувати, адже побачити його лідера в подібних ситуаціях практично неможливо.

«Він здатний лише приїхати в Маріуполь, трошки побути там і щезнути. Натомість українське командування вдало тисне на психологічний і моральний стан росіян», – резюмував Черник.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 27 березня відвідав передові позиції у Запорізькій області.

Також, нещодавно глава держави побував у Харкові, а також відвідав Херсонську область. Перед цим Володимир Зеленський відвідав позиції ЗСУ на Бахмутському напрямку.