Міністр оборони РФ Сергій Шойгу похвалився черговим візитом у зону бойових дій. Військовий злочинець розповів, що проінспектував угруповання військ «Центр». Однак там на нього чекав сюрприз у вигляді протестних настроїв ворога.

Своєю чергою росіяни обурилися черговою показухою Шойгу і порадили йому вирушити в Авдіївку або Кринки. Про це пишуть російські ЗМІ.

Російські окупанти похвалилися, що офіцери доповіли міністру оборони РФ про захоплення Авдіївки Донецької області. Зокрема, військовому злочинцю розповіли, що в полон потрапили нібито сотні українських військовослужбовців. Однак цілком зрозуміло, що це не відповідає дійсності.

Командувач військами Центрального військового округу РФ Андрій Мордічев доповів Шойгу, що окупанти продовжують наступати на Авдіївському напрямку. Зі свого боку громадяни РФ порадили своєму міністру оборони самостійно приїхати в Авдіївку або на іншу ділянку фронту.

Також росіяни влаштували істерику, що після величезних втрат армії РФ, зокрема, після знищення літака А-50 Шойгу їздить тиловими таборами, посміхається і знімає пропагандистські відео. Тому, народ швидко вирішив поставити його на місце.

Крім того, Шойгу закликали поїхати проінспектувати полігон у Херсонській області, де напередодні було знищено десятки російських окупантів. При цьому в РФ висміяли військового злочинця, що за такі постановочні зйомки Шойгу присвоять «учасника бойових дій».

Схоже, до росіян вже починає доходити, що вірити командуванню РФ та його пропаганді не варто а тому серйозно налаштовані критикувати прислужників Путіна та їх політику.