Зустріч президента Володимира Зеленського з американським лідером Джозефом Байденом відбудеться орієнтовно в останні дні липня або перші дні серпні.

Про це повідомив речник президента Сергій Никифоров.

«Зустріч планується на останні дні липня, перші дні серпня, приблизно в цьому діапазоні», — сказав Никифоров.

Він наголосив на тому, що дата зустрічі лідерів трохи змістилася, але порадив «не робити з цього трагедію».

Окрім цього, речник президента спростував інформацію ЗМІ про те, що Білий дім відклав зустріч начебто через скандал зі зміною керівництва НАК «Нафтогаз».

«Ця інформація не є правдою. Це залежить від логістичних та протокольних речей. Зустріч активно готують, дати узгоджують, ніхто нікому ультиматумів не ставлять», – заявили у Зеленського.

Нагадаємо, що 7 червня Володимир Зеленський провів розмову із президентом США Джозефом Байденом. Байден запросив Зеленського відвідати Сполучені Штати цього літа. У Штатах розглядали можливість запрошення Зеленського до Вашингтона перед самітом у Женеві 16 червня, де Байден зустрівся з російським президентом Путіним.

За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, президент Володимир Зеленський та президент США Джозеф Байден обговорять у Білому домі, зокрема, питання безпеки, “нормандського формату” та окупацію Криму та Донбасу Росією.