Полторака сьогодні вранці біля будівлі АП помітили журналісти телеканалу «112 Україна».

Міністр повідомив журналістам, що до адміністрації його викликав новий президент України Володимир Зеленський.

Степан Полторак залишатиметься на посаді міністра оборони України, допоки Верховна Рада не прийме відповідне рішення щодо його відставки.

Про це він заявив після візиту до Адміністрації Президента, куди його викликав новообраний глава держави Володимир Зеленський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я буду працювати виконуючим свої обов'язки, поки Верховна Рада не прийме рішення. Тому що тоді, коли країна знаходиться в стані війни, це дуже небезпечно залишати Збройні сили без координації системи управління і без керівництва", – заявив Полторак.

Він поінформував, що повідомив Зеленського про свою відставку напередодні інаугурації. 
"Я дочекався, коли він (Володимир Зеленський — ред.) складе присягу народові України і подав рапорт", – зазначив очільник оборонного відомства.

Відповідаючи на запитання щодо підсумків своєї роботи, Полторак наголосив, що "йому не соромно дивитись в очі" людям. 
"Щодо моєї роботи… я зробив все можливе для того, щоб ми створили армію за п'ять років. І мені точно не соромно дивитись в очі і вам, і всім українцям", – заявив міністр.

Варто зазначити, що ще вчора Міністр оборони Степан Полторак, який нібито пішов у відставку, подякував українцям за підтримку і опублікував фото зруйнованого Кремля в Москві.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Я зворушений. Я дякую всім за підтримку і теплі слова. Вдячний за те, що всі ці роки ви були разом зі мною. Ми підняли армію з колін. І зараз, – вона на рівні з провідними арміями світу. Це була заслуга кожного з вас", – написав Полторак.

Він назвав українську армію однієї з найсильніших у світі.

"Ми разом створили потужну армію патріотів, яка готова дати відсіч сильному агресорові", – підкреслив міністр.

Він також опублікував фотоколаж, на якому зображено руйнування однієї з башт московського Кремля, проте як зазначається, згодом даний колаж був видалений із сторінки міністра.