Сьогодні, 18 лютого, в інтернеті з'явився рекламний ролик Президента України Петра Порошенка, однією з учасниць якого стала відома українська співачка Анастасія Приходько, передає Корупція.Інфо

За словами Анастасії, тема відео повинна бути зовсім іншою. Відповідне звернення до громадськості вона розмістила на своїй сторінці в Facebook.

 

"Я не давала згоди брати участь у передвиборній кампанії Петра Порошенка. Мені подзвонив Євген Нищук і запропонував знятися в соціальному проекті. Жорстоко і підло моє ім'я використовували в політичних іграх", – розповідає вона.

Приходько вимагає зняти ролик з ефіру, або ж вирізати частину з її участю, а також чекає пояснень від посадових осіб.

Незадовго після публікації звернення ситуацію журналістам TabloID прокоментували представники міністра культури.

"Дійсно, розмова Євгена Миколайовича з пані Анастасією була щодо просто принципової згоди на зйомку умовного відео-ролика. Адже це сфера культури, а вони є знайомими, у них є контакти одне одного. Усі подальші переговори велися продюсерами ролику з одного боку та продюсером співачки Денисом Путінцевим з іншого боку, який був поінформований про зміст зйомок і сприяв їх проведенню", – відзначили в Нищука.

За словами прес-секретаря, після публікації ролика Приходько нібито не виходить на зв'язок. Водночас промо-відео з її участю вже змінили й зараз воно транслюється без її участі."Після того, як інформація від співачки поширилась мережею Інтернет, ми неодноразово намагалися зв’язатися з Анастасією, втім на контакт з учорашнього вечора і дотепер вона не виходить. Знову ж-таки, за наявною у нас інформацією, станом на сьогоднішній ранок ролик, в якому знімалась співачка, вже перемонтований, і зараз на екранах він вже без її участі", – додали представники міністра.

Наскільки відомо, раніше промо-відео з'явилося на офіційному сайті та YouTube-каналі Волинської ОДА. Однак на цей момент ролик дійсно недоступний для перегляду.

 

Популярне: "Народився зі страшною вадою, а також розумовою відсталістю": Стала відома вся правда про Андрія Парубія