Сьогодні, 17 березня, перебуваючи у Верховній Раді Ірина Венедиктова заявила, що її турбують справи, які довго тягнуться, особливо це стосується конфіскації майна. Така заява, ой як не сподобалась опозиції, зокрема лідеру ЄС, Петру Порошенку, який сидів у залі, та пану Парубію, який побоявся висловити свою думку в обличчя генпрокурору, та написав лише гнівний пост, про який ми розповімо далі.

В свою чергу, Венедиктова, відповідаючи на питання про аудит в правоохоронних органах і про закриття кримінальних проваджень, зазначила, що ефективність роботи прокуратури «істотно знизилася».

«Коли відбувалася так звана зміна в різних правоохоронних органах, кримінальні виробництва просто закривалися. Я думаю, що треба дивитися, наскільки законно це відбувалося, і яка перспектива цих справ », – підкреслила новопризначений генпрокурор.

За словами Венедиктової, її «насправді турбують справи, які тягнуться дуже довго».

«Такими є конфіскація майна. І дійсно, там треба активізувати позицію прокурора про те, щоб були прийняті законні рішення: або повинні проходити стягнення в бюджет держави з цього арештованого майна, або суди приймуть інше рішення », – переконана глава Генпрокуратури.

Венедиктова вважає, що «кожен юрист в цій державі повинен стояти на принципах верховенства права. Генеральний прокурор завжди може прийти на засідання Комітету ВР, також його можна запросити на засідання парламенту, а також прийти до нього і задати всі питання ».

«В Україні немає політичних переслідувань. Це треба підкреслювати. А злодій повинен сидіти у в’язниці », – підкреслила генпрокурор.

Відразу після цієї заяви у Фейсбуці відзначився Парубій, який накинувся на ново призначеного генпрокурора, Венедиктову:

Антимайдан наступає!
Призначення антимайданівки Ірини Венедіктової, яка ініціювала відміну амністії учасникам Революції Гідності, генеральним прокурором України – це виклик мільйонам патріотів!
Виконувати обов‘язки керівника Державного бюро розслідувань від сьогодні може адвокат Януковича Олександр Бабіков.
Ще на виборах я попереджав, що Зеленський – це модернізований Янукович.
Сьогодні Зеленський намагається реалізувати план Путіна на Донбасі і план Портнова всередині країни.
Усі патріотичні державницькі українські сили повинні стати пліч-о-пліч щоби усунути цей режим!
Не допустимо реваншу!
Зеленський має піти!

Українці ж зазначають, що у пані Генпрокурора все вийде, а активність та критика опозиції свідчить тільки про одне – новий генпрокурор – правильний вибір. Весна нарешті прийшла і певний контингент уже почав у паніці збирати валізи.