“Разумков не може залишатися просто рядовим депутатом в залі, де ще недавно був спікером та вів засідання”, – сказав Олег Рибачук.

Голова Секретаріату президента України у 2005 – 2006 роках Олег Рибачук вважає, що Разумкову потрібен статус, а в українських реаліях статусна людина має щось очолювати.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні 7 жовтня парламентарі проголосували за відставку Разумкова з посади голови Ради. У “Слузі народу”, заявили, що він відступив від загальних принципів і більше не є членом команди.

Ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков 8 листопада офіційно заявив, що створює міжфракційне об’єднання “Розумна політика”. Однак, хоча повноважень у такої групи немає, вона все ж відкриває цікаві перспективи для нардепів.

“Це не депутатська група. У міжфракційного об’єднання немає повноважень. Втім це дає Разумкову можливість говорити не тільки від себе, а й від імені 25 народних депутатів”, – повідомив Олег Рибачук в ефірі 24 каналу.

“Активність Разумкова на різних каналах – це сигнал, що він отримав підтримку людей, які є власниками телеканалів. Починається типова українська ситуація, коли обирається кандидат і накачується його рейтинг, бо українці досі довіряють телебаченню”, – заявив Голова Секретаріату президента України у 2005 – 2006 роках Олег Рибачук.

Він вважає, що Разумков формально набирає статус та намагатиметься мати підтримку 25 депутатів. Це стане важливим, коли Банковій потрібно буде узгодити якесь рішення.

“Вступаючи в такі об’єднання, народні депутати часто переслідують свої цілі – їм треба берегтись в політиці. У майбутньому Разумков може очолити політсилу, яка ймовірно потрапить в парламент”, – додав Рибачук.

За його словами, в Україні починається період, коли олігархи задумуються про майбутнє. Тому депутати, які мають вплив того чи іншого бізнес-середовища, ідуть в такі формування не без підтримки спонсорів.

Найцікавіше, Рибачук замітив, якщо спробувати виключити Разумкова з партії, він піде в суд. Водночас постійно світитиметься на ток-шоу і з нього зроблять того, кого українці дуже люблять, – політика, якого переслідує чинна влада.