Колишній і чинний депутати Верховної Ради пересварилися в прямому ефірі через питання фінансової допомоги українцям в боротьбі з коронавирусною інфекцією.

Перепалка сталася на телеканалі «Україна 24».

Ведучий розповів, що «Європейська солідарність» звернулася до міністерства освіти з вимогою притягнути своїх політиків до телевізійних уроків для дітей на час карантину.

«Історію, наприклад, можуть викладати В’ятрович та Парубій, а Порошенко, Климпуш-Цинцадзе і Іонова можуть вести урок англійської, Олексій Гончаренко – французької, Ірина Геращенко – української мови та літератури», – уточнив ведучий.

«Думаю, Геращенко це писала нетвереза, – прокоментував екс-депутат Верховної ради Михайло Добкін. – А якщо серйозно, то як можна доручати вести уроки історії В’ятровичу, думку якого оскаржують історики з його ж оточення? Про Парубія я взагалі не говорю – він взагалі викладати не може ».

«Напевно, над нами так Господь посміявся, що найсмішніша Рада була з самим смішним спікером, який розмовляти не вмів. Я як депутат ВР, я його не розумів, він слова ковтає. Це, може, вада, над ним не можна сміятися, але якщо у людини є вада, як його можна пропонувати вести уроки для дітей? Щоб потім наші всі діти так розмовляли? » – додав колишній парламентарій.

Кандидатура Порошенка теж не припала до душі Добкіну.

«Він мені неприємний, він не буде вчити моїх дітей, він неприємний 73 відсоткам людей в країні. Якщо люди розчарувалися в Зеленському, не означає, що вони полюбили Порошенко. Людина для багатьох людей є мародером, злодієм, вбивцею, людиною без принципів, жадібним.

На вашому ж каналі чув про те, скільки людей інвестували на боротьбу з коронавірусом на безкоштовній основі свої кошти. Я прізвища Порошенко там не почув … Не хочу, щоб людина патологічно жадібна, злодійкувата, неохайна, потворна вчила дітей навіть англійської мови », – заявив екс-депутат

Прямо в цей час до розмови по відеозв’язку з Одеси підключився скандальний депутат «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

«Мені б хотілося відреагувати на слова Михайла Марковича, але у мене тут дитина прибігла. Михайла Марковича потрібно лікувати і ізолювати, а реагувати на його слова абсолютно безглуздо. Якщо розповідати, хто як допоміг, то кожен допомагає, як може. Я на свій виборчий округ періодично все що можу привожу, і періодично в тому числі від фонду Порошенка. І це відбувається по всій країні, але хизуватися цим неправильно », – заявив Гончаренко.

«Я в відношенні даного персонажа нічого говорити не буду, тому що мене звинуватять в гомофобії, – парирував опонент. – Нехай живе і вчить французької тих, хто довірить йому. Головне, щоб не вчив, як його навчили, хуліган. Що стосується реакції з приводу не афішувати: Порошенко зі своєю всією лисою командою збирали ящики в якомусь приміщенні, і цей сюжет раз триста показували по своєму «Прямому» каналу. Потім це було сказано особисто Порошенком, скільки він усього зібрав і зробив, на погоджувальній раді Верховної Ради ».

«Навіть показавши такий масштаб допомоги, вони не опинилися серед тих, кого перераховували в самому кінці списку людей, які допомагали боротися з коронавірусом в Україні або інших країнах, тим більше що Порошенкові як-би є з чого виділяти, він давно входить в усі списки Forbes, є давно доларовим мільярдером. Реагувати на цього суб’єкта не хочу, неприємно », – додав Добкін.

«Реагувати так само – немає, нехай потрусить своєю шикарною шевелюрою, він там розповідає про лису команду, і піде проспиться або хоча б огірком закусить, може тоді його трохи попустить», – образився Гончаренко.

«Ви включіть цю істоту, якщо у нас дискусія про те, у кого яка шевелюра …» – почав екс-депутат.

«Так це ж ти почав, ти справжнісінька тварина, тільки що розповідав про лису команду, а тепер там щось розповідаєш сидиш!» – кричав Гончаренко.

«Хоч і пів на одинадцяту на годиннику, давайте залишатися все-таки в ефірній лексиці і будемо все-таки пам’ятати про те, що ми повинні показувати приклад суспільству в тому числі», – спробував заспокоїти гостей телеведучий.

«Як же ви показуєте приклад, виводячи на екран цю істоту? Він же так кричить, слина аж сюди летить »- обурився Добкін.